Fotojaht jätkub

Kuu alguses alustasin entusiastlikult fotojahti ning täna võin rõõmsalt välja öelda, et sain teiste tugevate tegijatega koos poolfinaali. Juba see on minu jaoks võit! 🙂

Poolfinaalis on 4 teemat, mis on omavahel seotud. Kohe, kui esimene välja hõigati, pakkusin oma mõtetes, et seekord on valitud pildistamiseks 4 elementi. Esimene siis TULI. Foto tegemiseks on seekord aega 5 päeva ja anda tuleb kohe endast parim.

Selle 5 päeva sisse jäid ka jaanid ja imelised jaanilõkked, mida arvasin, et nii mõnigi ära kasutab. Seega loobusin sellest, ehkki imetlen ise väga teiste tehtud lõõmavaid tulekeeli ja sädemeid täis fotosid. Tuli on oma olemuselt hirmutav, aga ka salapärane ja maagiliselt ilus. Tuleb teda vaid ohutus kohas hoida ja kaugelt vaadata. Tuli on looja ja tuli on hävitaja – oleneb, kuidas inimesed temaga ümber käivad.

Esmalt tahtsin neid fotosid teha läbi enese, läbi südame, mille töö on meie eluks hädavajalik ja läbi armastuse, mis on meie elu aluseks. Mõte oli olemas, isegi foto tegemiseks vajalik atribuutika muretsetud ja siis tuli kallimalt teine ideesähvatus.

Kui kasutada ära meie kaunist eesti keelt ja selle mitmetähenduslikku võlu. On hetki elus, kui vajame puhastustuld, et valu ja kibedus saaks lõpetatuse. Nii soovitataksegi panna paberile kirja elu pahupool, kurbus, viha, mis teevad andestamise justkui võimatuks ning lasta tulel viia kaasa kogu see halb. Et kurjus ja valu saaks tuhaks. Seda kergem on lasta sel minna… Nii saigi minu esitatud tööks:

Kui tuli võtab sõna… 

DSC05234

Kui tuli võtab sõna

 

Nagu ikka sai tehtud omajagu neid võtteid, et kõige mõjuvam välja valida. Mõned veel…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s