Teine peatus (väikese kiiksuga)

Selles  postituses tegin enda jaoks kokkuvõtte “pisikesest” näputööst, millega oma mõnusat beebi ootusaega sisustasin. Vahepeal on aeg kibekiirelt edasi marssinud ning meie elus nii mõndagi muutunud. Sügisest on saanud talv ja sellestki juba pool möödas ning meie peres nüüd kauaoodatud Täpikese asemel kaunis ja kallis tütreke Lii Marii (kuigi Täpikese nimest pole me sugugi loobunud ja hellitame oma Päikesekiirt sellega ikka edasi).

Tänaseks on need motiivid ühtepidi ka kokku heegeldatud. Pildi tegin õues just seetõttu, et seal kajastuks ka aja kulgemine. Üks lumevaibal ja teine loojuva päikese  paistel. Õiged värvid on lume peal näha.

Edasi tuleb teistpidi ka motiivid ühendada ja siis jääb veel välja mõelda äärepitsi muster. Hakkasin ette kujutama, milline see välja võiks näha, kui ühel päeval oma laudlina serval sellist pika ninaga tegelast märkasin. Hiilis teine seal tasasel sammul, et märkamatuks jääda, aga ei. Püüdsin ta pildile ja avastasin, et on päris vahva sell. Eks varsti ole näha, kas meie voodikatte serval ka mõni selline tegelinski olema saab. 😛

dsc_0636

 

Üks kommentaar “Teine peatus (väikese kiiksuga)

  1. Pingback: Sofikene

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s