3 stoppkaadrit õnnest

Sügisõhtu mõtisklus külma talveilma… 🙂

Kollased kaselehed rohelisel taustal annavad märku sügise saabumisest. Harva puulehtel tantsivat päikesejänkut kohates, saab selgeks tõsiasi, et siin Põhjamaal on algamas pimeduse võidukäik valguse üle. Ja ometi ei pea see juhtuma meie hinges. Ka hallikas-sombusel sügispäeval tahab hing rõõmustada ja end vabana tunda. Kust leida siis päikesekiirt?

Tänu kunagi valitud elukutsele või hoopis vastu tulles ELU KUTSELE on minu igapäevatöö pühendatud lastele, kõige pisematele. Nendega üheskoos veedetud aeg on mesi minu meeltele ja hällilaul hingele. Olen õnnelik!

Kui mujalt õnnekildu üles ei leia, siis tuleb üles otsida LAPSE SILMAD.

STOPP! Vaata neid silmi ja usu nende sära siirusesse. Hoia see hetk oma südames ja pilgus alles, kui järgmisel korral vajad turgutust tusatujust. Laps vaatab samamoodi sinu silmi, unustades end üleni sinu usaldamisse ja tema silmad naeratavad.

Seejärel avab ta end sulle – suurele täiskasvanule – sirutades oma käekesed kahele poole laiali! STOPP! Laps on valmis haarama endasse kogu sinu elurõõmu, ilusa olemise ja just praegu kestva õnnehetke. Vaata seda väikest inimest, kelle silmadesära ja avatus ootab vaid sinu armastust. Oled sa valmis avama end? Eneselegi ootamatult sirutad sa käed laiali, kummardud ettepoole ja hüüad: „Tule, ma ootan sind!“  Ja laps, kuulmata sinu öeldut, jookseb sinu avatud armastusse, et kohtuda sinu õnnega. Suur ja väike rõõm saavad kokku!

STOPP! Suured käed haaravad lapse oma embusse. Südamed kohtuvad ja armastus hakkab kasvama. Seda saab lõpuks nii palju, et pulbitseb üle ääre. Selle tugeva tunde ajal tõstab suur ja kindel täiskasvanu pisi-inimese maast üles ja nad keerlevad, keerlevad… Rõõm paisub nii suureks, et seda keerutantsu saadavad õnnest küllastunud valjuhäälsed naerukilked.

Sina ja sel hetkel maailma kõige õnnelikuma LAPSE SILMAD kohtuvad taas, südamed hõiskavad ja hinged laulavad ülistuslaulu. Otsi seda hetke! Sina vajad seda ja iga laps ootab seda, et tema õnneõieke saaks kosutust ja sirgumiseks vajalikku hellust, õrnust ja armastust. Sina saad seda lapsele anda! Võta see võimalus olla ise õnnelik ja aidata oma olemisega iseend ning  last sinu süles ja sinu sees. Õnne kõigile!

DSC08032

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s