8 kommentaari “Fotojaht – neljajalgne sõber

 1. Köögikata ütles:

  Kahju kohe, et mul pole selliseid uksi. Nii ei teagi, kas minu Milka ka selleks suuteline oleks. Aga samamoodi vargil käib küll, ehkki harva, sest mingit tühipaljast vorsti ta ei taha. Paluks ikka värsket liha või lõhefileed. Hoopis paremad asjad näppamiseks on patsikummid, juukselõksud, leiavakoti klambrid, vatitikud. Oi, ja peaaegu unustasin, et vedelema jäänud paber-salvrätt tuleb imepeeneks rebida. Näh, kui palju mul kõik oma blogisse kirjutamata jäi.

  Ilus valge see Pätu!

  Meeldib

 2. TwD ütles:

  Nonii. Ja mina juba arvasin, et meie Panda on ainus uste avaja! Esiuks, valget värvi, on lingist allpool lausa kollakaspruun, pese palju tahes. Ei viitsi ju laiskloom ymber maja minna, et tagumise ukse kassiluuki kasutada…
  Köikide ruumide uksed peavad olema avatud, kinniseid uksi meil ei sallita. Ja laual käiakse ka siis, kui on arvata, et keegi ei näe. Köige naljakam juhus oli, kui Panda oli akna all väljas laua peal käpaga potist liha öngitsemas ja meie vaatasime teda toast meetri kauguselt läbi akna. Väljast ju sisse ei näe ja P. lasi aga käpal käia.

  Kassidega on teadagi see lugu, et mis enne tundus vastuvöetamatu, on nyyd armsa lemmiku veel armsam omadus.

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s